BODRUM HAVALİMANI TRANSFERİ

Bodrum Havalimanı transfer hizmetleri alanında SÜVARİ TURİZM TAŞIMACILIK ve ALOS TURİZM olarak 2010 yılından bu yana Bodrum Havalimanı başta olmak üzere İzmir, Dalaman ve Antalya Havalimanlarından yolcu taşımacılığı alanında yeni model çeşitli gruptaki lüks ve ekonomik araç seçenekleri ile hizmet vermektedir.

SÜVARİ TURİZM TAŞIMACILIK

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı İZM.U-NET.D2.48.1606 Yetki Belgesi nolu D2 Yetki Belgesine sahiptir.

BODRUM TRANSFER HİZMETLERİMİZ;

1-4 pax havaalanı transferi
5-14 pax havaalanı transferi
15-27 pax havaalanı transferi
28-46 pax havaalanı transferi
VIP Minibüs ile havaalanı transferi
Havaalanından adrese transfer
Özel servisler
Tüm şehirler arası transferler

BODRUM HAVALİMANI TRANSFERİ TRANSFER ARAÇLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ;

D-2 yetki belgeli
Tüm sigortaları mevcut
Klimalı
Müzik sistemli
Büyük bagaj kapasiteli
Yeni model
Konforlu

VIP

8-14-16-19-27-50 kişilik olmak üzere çeşitli büyüklüklerde
Sizlere özel fiyatlar, Rezervasyon ve talepleriniz için lütfen bize ulaşın.

Araç Kiralamalar, BJV Bodrum Havalimanından, Bodrum merkez ve Bodrum Yarımadası’nın her yerine, taksi, minibüs, otobüs gibi araçlarla ve deneyimli şoförlerle gerçekleştirilmektedir.

BJV Havaalanı transferleri; gerekli tüm evrakları bulunan vip ve diğer minibüslerimizle gerçekleştirilmektedir.

Uygun fiyatlı Günlük Turlar sizler için hazırlanmıştır.
Türkiye’nin en güzel koylarında mavi yolculuk keyfi sizi bekliyor.
Bodrum, Turgutreis ve tüm yarımada, EGE, AKDENİZ ve tüm TÜRKİYE de sizlere uygun ekonomik fiyatlarda otel rezervasyonları mevcuttur.

Oto Kiralama hizmetimiz 7/24 saat süre ile verilmektedir.

Filomuzdaki Tüm araçlarımız full kaskolu, taşıma belgeli, sigortalı, bakımlı, tüm belgeleri mevcut yeni araçlardan oluşmaktadır.

KİRALAMA VE FİYAT

Araçlar kilometre sınırı olmaksızın ve gün başında ücret ödenir. Kat edilen km için ayrıca ücret ödenmez. Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de yağ değiştirme, bakım ve sigorta kira ücretine dâhildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir.

ÖDEME

Ödeme nakit veya kredi kartıyla yapılabilir. Kredi kartı sahiplerinden ön ödeme koşulu aranmaz. Kiralama süresi en az 24 saat olup, gecikme halinde, her ek saat için uygulanan ücretin 1/3’ü, gecikme 3 saati geçtiği takdirde ise tam gün ücreti alınır.

SİGORTA VE EK SÜRÜCÜ

Araçlarda hasar olması durumunda kiralayan öncelikli olarak Bodrum Shine Rent A Car’ı arayarak iletişime geçmek mecburiyetindedir.Araçlarımız rent a car kaskolu olup kaskonun geçerli olabilmesi için; kaza tespit tutanağı,alkol raporu,kazaya karışan diğer araçların Trafik Sigorta Poliçesi fotokopisi, Sürücü Ehliyet fotokopisi, Araç Ruhsat fotokopisi ve Kazaya ait fotoğrafların Bodrum Shine Rent A Car’a ulaştırması gerekmektedir.

Ancak aracın alkollü uyuşturucu altında, kiracının kazada kusurlu olması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 48 saat içinde aracın ve gerekli raporların Bodrum Turgutreis Shine Rent a car ofisine ulaştırılmaması halinde kiracının sorumluluğu devam eder.

Araç kasko ücretinin ödenmemesi ve kiralanan aracın çalınması durumunda; araç 45 gün içinde bulunduğu taktirde, kiracı, aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini, bulunamadığı taktirde aracın o günkü anahtar teslim resmi satış bedelini öder.

Ancak hırsızlıkla ilgili bu sigortanın geçerli olabilmesi için hırsızlık olayıyla ilgili karakol zaptının, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde Bodrum Turgutreis Shine Rent a car bürosuna teslim edilmiş olması gerekir.Aracı kiralayan dışında bir kişinin kullanabilmesi için, gerekli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılmış olması gerekir. Bu kurala uyulmadığı taktirde. alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracının hasır sorumluluğu devam eder.